Movies
Ratings
356
Nothing SeriousRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 2.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 2.5
Fallen AngelsRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Love DocuRated ★ 3.5- Dempseyroll confessionsRated ★ 3.0
- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.5
Il MareRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
When I Turned NineRated ★ 3.0
Once in a SummerRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 3.5