Series
Ratings
91
AdolescenceRated ★ 4.5
The Killer's Shopping ListRated ★ 3.5
LiveRated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Summer StrikeRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.5
What Comes After LoveRated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 3.5
Heading to the GroundRated ★ 3.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Doctor ChaRated ★ 3.5
The Good Bad MotherRated ★ 4.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 4.5
Black Butler 2Rated ★ 3.5- Black ButlerRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0