Titles you rated
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
Sex and the City 2Rated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.5
Pitch PerfectRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 2.5
HerRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5