Series
Ratings
130
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.5
My Father is StrangeRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.5
The Bride of HabaekRated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 5.0
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5