Series
Ratings
112
HAPPY!Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
Too Hot to HandleRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 2.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Baki The Great Raitai Tournament SagaRated ★ 3.5- Baki Season 1: Part 2Rated ★ 2.5
Baki Season 1: Part 1Rated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Final SpaceRated ★ 3.0
Final Space Season 2Rated ★ 3.5
Final Space Season 1Rated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
68 WhiskeyRated ★ 4.5