Movies
Ratings
1515
Home Alone 3Rated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
Love AffairRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 4.0
Blood and BoneRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 4.5
Little Miss SunshineRated ★ 3.0
Night Train to LisbonRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
Kramer vs. KramerRated ★ 2.5
Once in a SummerRated ★ 2.5
13thRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0