Titles you rated
Non-StopRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0