Series
Ratings
20
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0