Titles you rated
VIPRated ★ 2.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Graceful FamilyRated ★ 2.5
Ask Us Anything Fortune TellerRated ★ 2.0
The Good DoctorRated ★ 3.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Village Survival, the EightRated ★ 3.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 5.0
Taste of WifeRated ★ 0.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.0
True BeautyRated ★ 1.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.0