Movies
Ratings
18
Big FishRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.5
Love, LiesRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0