Movies
Ratings
473
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Godzilla: City on the Edge of BattleRated ★ 4.5
Godzilla: Planet of the MonstersRated ★ 4.0
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
Psychic KusuoRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond Is Unbreakable - Chapter 1Rated ★ 4.5
Sandy WexlerRated ★ 3.5
The Do-OverRated ★ 3.5
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5
21Rated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Hot FuzzRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
Project AlmanacRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0