Series
Ratings
34
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.0- AjinRated ★ 3.5
Kamen Rider AmazonsRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Kamen Rider Ex-AidRated ★ 4.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
- 아오이 호노오Rated ★ 4.0
- 어린이 경시Rated ★ 3.0
- 어린이 경찰Rated ★ 3.5
Sense8Rated ★ 4.0
Kamen Rider DriveRated ★ 3.5- 가로 <GARO> ~MAKAISENKI~Rated ★ 4.0
- 牙狼<GARO>Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5- World Conquest Zvezda PlotRated ★ 4.0
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 4.0
Tiger & Bunny Season 1Rated ★ 4.5
Gurren LagannRated ★ 3.5- OVERMAN King GainerRated ★ 4.0