Titles you rated
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 2.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 3.0
The OARated ★ 3.5- Flash ForwardRated ★ 4.0
Lost in SpaceRated ★ 2.0
Bates MotelRated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
Station ElevenRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 3.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 5.0
DisenchantmentRated ★ 4.0
Pretend It's a CityRated ★ 4.0
Atlanta Season 1Rated ★ 2.5