Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
ArgylleRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Extraction 2Rated ★ 4.0- The Wandering MoonRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 4.0