Movies
Ratings
92
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Midnight FMRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5
FluRated ★ 2.5
Shrek 2Rated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5