Movies
Ratings
359
KOKUHORated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The Tunnel to Summer, the Exit of GoodbyesRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0
West Side StoryRated ★ 2.0
Hilda and the Mountain KingRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 1.0
DuneRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.5