Titles you rated
Flower and AsuraRated ★ 4.5
LTNSRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 4.5- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.5
Hilda Season 3Rated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 4.5
HildaRated ★ 5.0
HildaRated ★ 5.0
Mad for Each OtherRated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
KatanagatariRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0- Generation WarRated ★ 5.0
Tsuki ga KireiRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 5.0