Series
Ratings
42
Saving My Stupid YouthRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 3.0
Beyond GoodbyeRated ★ 3.0
AARO: All-domain Anomaly Resolution OfficeRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0