Titles you rated
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 5.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0