Titles you rated
JokerRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
I Am The KingRated ★ 1.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Love On-AirRated ★ 2.5