Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The Boys Season 4Rated ★ 3.0
The BoysRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 1.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5