Titles you rated
Cast AwayRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 2.5
The Parent TrapRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 2.0
A MuseRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 1.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 0.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Coach CarterRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.0