Titles you rated
BootsRated ★ 4.0
As You Stood ByRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
MaidRated ★ 5.0
Gekokujo KyujiRated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 4.5
Gannibal Season 2Rated ★ 4.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 4.0
Lockwood & Co.Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 5.0
First LoveRated ★ 5.0
QuartetRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5