Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0