Movies
Ratings
108
GattacaRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
My WayRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
HowlingRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5