Titles you rated
Digimon TamersRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 3.5
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 5.0
SlayersRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 2.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0