Titles you rated
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Power RangersRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0- The Last RideRated ★ 3.5
OfficeRated ★ 3.0
The Suicide SongRated ★ 1.0
Oneechanbara The MovieRated ★ 1.0
Hellraiser: InfernoRated ★ 2.0
The Woman in Black 2: Angel of DeathRated ★ 3.0
Hellraiser: RevelationsRated ★ 3.0
Day WatchRated ★ 3.0
Ju-on: The Final CurseRated ★ 3.0
Freddy's Dead: The Final NightmareRated ★ 3.0
See No EvilRated ★ 2.0
Hellbound: Hellraiser IIRated ★ 4.0
The ForestRated ★ 2.5