Titles you rated
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 2.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
No Hard FeelingsRated ★ 0.5
As Good As It GetsRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.0
After YangRated ★ 3.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0