Series
Ratings
17
Bridal MaskRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
HealerRated ★ 5.0
RememberRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0