Movies
Ratings
173
Tony TakitaniRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
RevelationRated ★ 1.5
What Happened to MondayRated ★ 2.5
SuspiriaRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 2.0
SoulRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Stand by Me Doraemon 2Rated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 5.0
IncantationRated ★ 1.5
PinocchioRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0