Titles you rated
WhiplashRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 5.0- SawRated ★ 4.5
V.I.P.Rated ★ 4.0
One-LineRated ★ 3.5
Eastern PromisesRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 3.5
No MercyRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
Marine BoyRated ★ 2.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0