Series
Ratings
128
Brush Up LifeRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 2.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0
JumongRated ★ 2.5
Shopaholic LouisRated ★ 2.5
Modern FamilyRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 2.5
Soshi TamtamRated ★ 3.0
We Don’t Bite: Street Woman FighterRated ★ 3.0- Sing Again Season 3Rated ★ 4.0
Sing Again 2Rated ★ 4.0
Sing AgainRated ★ 4.0
Sporty SistersRated ★ 2.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
Produce 101 Season 2Rated ★ 4.0
Amazing SaturdayRated ★ 3.5
Produce 101Rated ★ 3.5