Movies
Ratings
347
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0- Capitalism: A Love StoryRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
Gods of EgyptRated ★ 3.0
Seven PoundsRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
Anne of Green Gables Digest VersionRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Sleeping BeautyRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 3.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
Zeitgeist: Moving ForwardRated ★ 5.0