Movies
Ratings
16
Pulp FictionRated ★ 5.0
The Lincoln LawyerRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 0.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0