Movies
Ratings
284
The GodfatherRated ★ 5.0
Vengeance Is MineRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 4.0
The Floating CloudRated ★ 3.0
FacesRated ★ 5.0
Tokyo StoryRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 4.0
The Act of KillingRated ★ 4.5
RoboCopRated ★ 3.5
Opening NightRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
Summer WarsRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
A Scene at the SeaRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.0