Titles you rated
- BakumanRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0- 즐거운 무민 가족Rated ★ 3.0
- Yu Yu HakushoRated ★ 3.0
- Space BrothersRated ★ 3.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 3.0
One Piece Season 1: East BlueRated ★ 3.5
One PieceRated ★ 3.5
Ranma 1/2Rated ★ 3.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Ping Pong the AnimationRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 5.0- TrickRated ★ 2.5
LIAR GAMERated ★ 5.0- TrickRated ★ 4.0
- GokusenRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5