Movies
Ratings
289
School of RockRated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.0
A ManRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
The 15:17 to ParisRated ★ 3.0
Collateral BeautyRated ★ 3.0
The Asadas!Rated ★ 3.0
And So The Baton Is PassedRated ★ 3.5
To Those Who Were Not ProtectedRated ★ 3.5
CreepyRated ★ 3.5
Fragments of the Last WillRated ★ 3.5
Cold FishRated ★ 3.0
TonbiRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 2.5
SullyRated ★ 3.0