Titles you rated
Mobile Suit Gundam ZZRated ★ 2.0- Mobile Suit Victory GundamRated ★ 2.0
- Mobile Suit Z GundamRated ★ 2.0
Mobile Suit GundamRated ★ 3.0- Fighting SpiritRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.0- Ashita no JoeRated ★ 2.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.0
Dragon Ball GTRated ★ 1.0
Dragon Ball ZRated ★ 2.5- Space Battleship YamatoRated ★ 2.5
Dragon BallRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Giant KillingRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.0- GokusenRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 2.5