Titles you rated
Home AloneRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 1.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 1.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 0.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 1.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 3.5
Ping PongRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.5
The Last SamuraiRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 2.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.5