Movies
Ratings
268
AvatarRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0
Our School E.TRated ★ 3.0
The Invention of LyingRated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Little ManRated ★ 2.0
AcceptedRated ★ 4.0
Break OutRated ★ 4.0
Romantic DebtorsRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Crying FistRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.0