Series
Ratings
81
My Love From Another StarRated ★ 4.0- GintamaRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
NonstopRated ★ 5.0- New NonstopRated ★ 4.5
Nonstop 1Rated ★ 4.5
Dragon Ball GTRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 4.5
Gurren LagannRated ★ 4.0