Movies
Ratings
544
ZombielandRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.5
The Fifth EstateRated ★ 4.0
Point BreakRated ★ 3.0
AfflictedRated ★ 3.0
UpRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
PushRated ★ 2.5
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.5
Time RenegadesRated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 3.5