Series
Ratings
114
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 0.5
The HeirsRated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 2.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 2.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Save MeRated ★ 3.0
Ms. HammurabiRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Youth Over FlowersRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0