Series
Ratings
91- Mystery VacanceRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Not OthersRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
My FamilyRated ★ 3.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
Beethoven VirusRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 1.0
Jinny's KitchenRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 2.5
Doctor WhoRated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0