Titles you rated
Love 911Rated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 0.5
VeteranRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 0.5
Train to BusanRated ★ 0.5
Suicide SquadRated ★ 0.5