Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 2.0
WeaponsRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
3670Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Rebel RidgeRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 1.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 2.5
The FallRated ★ 5.0