Movies
Ratings
187
BlindnessRated ★ 5.0
Bride WarsRated ★ 3.0
Shoot Me in the HeartRated ★ 5.0
Boys of TomorrowRated ★ 3.0
Oishii ManRated ★ 3.5
The Squid and the WhaleRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Zombieland: Double TapRated ★ 4.0
To Rome with LoveRated ★ 4.0
AdventurelandRated ★ 5.0
Café SocietyRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Senior YearRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
#AliveRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
RentRated ★ 5.0
Dear Evan HansenRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0