Titles you rated
Coming HomeRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Days of Being WildRated ★ 2.5
Lust, CautionRated ★ 5.0
My Dear EnemyRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 5.0
Bagdad CafeRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.0- WishRated ★ 1.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 3.5
The Day AfterRated ★ 2.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
The ChorusRated ★ 4.0