Titles you rated
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 1.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.5
The Wizard of OzRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
My Annoying BrotherRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.0