Movies
Ratings
177
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Sense and SensibilityRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
WaterworldRated ★ 3.5
BackdraftRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 1.0
My GirlRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0- HeidiRated ★ 3.5